Mzdová agenda od profesionálů znamená výplaty vždy včas

Přidat na Seznam.cz

Dnes je naprosto běžné, že firma nemá vlastní interní účetní, ale platí si služby externí agentury či externího freelancera. Toto řešení bohužel dost často sklouzává k tomu minimálnímu. Firma si ve snaze co nejvíce ušetřit platí pouze vedení účetnictví. Služby profesionálů se přitom vyplatí využívat i v dalších situacích.

Jednou z oblastí, které je vhodné svěřit odborníkům, je také mzdová agenda. Vždyť mzdové účetnictví patří k nejcitlivějším záležitostem v každé firmě.

Proč se vyplatí svěřit mzdovou agendu specialistům?

Odborná firma se o mzdovou agendu postará s diskrétností a veškerou zodpovědností. Nejde však jen o měsíční zpracování mezd zaměstnanců, zahrnuta je zde celá řada užitečných služeb, jež vám ušetří administrativu a hodiny práce. Jmenovitě například:

  • evidence mzdových listů,
  • nahlášení nových zaměstnanců u zdravotní pojišťovny a ČSSZ,
  • zpracování hlášení pro zdravotní pojišťovny a ČSSZ,
  • návrh pracovně-právních dokumentů a pracovně-právní poradenství.

Velkou výhodou spolupráce s odborníky je mimo jiné i to, že nemusíte hlídat žádné legislativní změny. Odborníci je mají pod palcem a předepsané změny přímo aplikují.

Jedna firma se o vás postará kompletně

Ideální samozřejmě je, když mzdovou agendu zpracovává stejná agentura, jež se stará o vedení účetnictví. Může jí být například MxB, pražská společnost, jež s vedením účetnictví pomohla již více než tisíci malých a středních firem. Své služby postupně rozšiřuje podle toho, o co mají zákazníci zájem. Zvládne daňové optimalizace, zpracování Intrastatu, založení nové společnosti či správu e-commerce. Takové služby jako vedení účetnictví plátce DPH jsou pro ni samozřejmostí.

Spolupráce s MxB vás zbaví starostí. Odborné a včasné zpracování všech náležitostí je smluvně garantované, MxB ručí také za způsobené škody a maximální diskrétnost.