Mužská elegance se zlatým dotekem

Přidat na Seznam.cz

Mnoho mužů se stále drží mylného přesvědčení, že šperky jsou pouze pro ženy. Nicméně, v posledních letech se trend změnil a pánské šperky se stávají čím dál tím oblíbenějšími. Šperky mohou muže posunout o krok dál v stylu a přidat určitou dávku osobnosti do každodenního vzhledu.

Zdroj: sperky-nm.cz

Pokud si nejste jistí, jaké šperky by vám slušely, doporučujeme začít s něčím jednoduchým a časem pak postupovat dál. Ideální volbou je zlatý řetízekpánská doporučená délka začíná na délce 50cm, ale jistější volba je 55 a 60 cm. Pokud jste mužem, který uvažuje o přidání klasického kousku do svého šperkového arzenálu, tak si na řetízek pověste přívěsek ve tvaru destičky. Takový šperk lze snadno kombinovat s různými styly oblečení a je velmi univerzální.

Existuje mnoho důvodů, proč si zvolit jako pánský šperk zlatou destičku. Jedním z nejvýznamnějších důvodů je jeho univerzálnost a jednoduchost. Destička jako designový prvek přináší do vašeho outfitu čistotu a elegantnost. Už jen zvolíte barvu zlata a velikost. Doporučujeme i zvážení rytiny např. monogram.

Pro „znalce“ tu máme vychytávky přívěsků ve tvaru jízdního kola, fotoaparátu, baseballové pálky, potápěčské ploutve, zeměkoule a jiných aktivit přenesených do hobby přívěsků.

Zdroj: sperky-nm.cz

Další skvělou volbou jsou zlaté pánské náramky, doporučujeme o délce 20 až 22 cm. Stejně tak je to i u stříbrné pánské řetězoviny. 

Pokud hledáte něco více moderního, doporučujeme si pořídit ocelové šperky italské značky Police, které jsou v kombinaci kůže a oceli. Tyto šperky jsou jedinečné, nadčasové a přinášejí určitou dávku stylu do každého outfitu. Jsou ideální pro muže, kteří chtějí něco více výrazného a zajímavého. Nabídku tvoří náhrdelníky i ocelové náramky.

Věříme, že jsme vás přesvědčili, že pánské šperky jsou skvělým doplňkem vašeho šatníku. Nebojte se experimentovat a najděte si ten správný kousek, který vám bude vyhovovat nejlépe. S našimi doporučeními se Vám to určitě podaří.