Máte rádi vůni tabáku i bylinek? Vaporizér vám vykouzlí obojí

Přidat na Seznam.cz

Přišli jste na chuť tabáku, ale nechcete kouřit cigarety ani dýmku? Pak vsaďte na vaporizér. Kromě tabáku ho můžete naplnit i sušenými bylinkami a zpříjemnit si tak den. Vaporizace je na rozdíl od obyčejného kouření příjemnou neřestí budoucnosti. Podlehněte jí a dopřejte si všechny chutě, které si zatím ani nedokážete představit.

Pax 3 potěší designem i výkonem

Pokud hledáte vaporizér, se kterým byste mohli začít, přestaňte hledat. Vaporizér Pax 3 splní i vaše nejtajnější představy. Moderní vzhled a výkonné topné těleso dělají z PAX 3 skutečně výjimečný vaporizér, který vám zprostředkuje dokonalý požitek. Jeho doba zahřívání 15-25 sekund z něj dělá dokonalého společníka pro každého, kdo rád vapuje každý den. Nastavit si můžete některou z 5 možností vapování (Standard, Boost, Efficiency, Stealth, Flavour) podle svých preferencí. A díky několika barevným variantám vás tento krasavec nikdy nebude nudit. Pro dámy bude ideální PAX 3 Burgundy, který bude ladit s barvou nehtů a kabelkou.

Mobilní aplikace? Ano, samozřejmě

Aplikace PAX Vapor pro chytré telefony je k dispozici pro iOS i Android. Pomocí aplikace si můžete jednoduše stáhnout firmware, uzamknout vaporizér proti náhodnému použití, snadno ovládat teplotu nebo nastavit barvu LED diody tak, aby ladila s designem vaporizéru. Baterie s dlouhou výdrží navíc umožní tomuto vaporizéru pracovat až 1,5 hodiny na jedno nabití. Součástí balení vaporizéru je USB nabíječka i dokovací stanice. Tedy vše, co je nutné pro pravidelnou údržbu vaporizéru.

A co údržba?

Pravidelná údržba vaporizéru PAX 3 je opravdu jednoduchá. Není potřeba nic šroubovat ani rozebírat. Zvládne ji opravdu každý. Navíc tímto přístrojem můžete vapovat nejen tabák, ale i olejové extrakty a CBD produkty. Pokud si tedy chcete zpříjemnit život a přejít na vaporizaci, vaporizér PAX 3 rozhodně stojí za vyzkoušení. Díky svému modernímu designu a výkonnému žhavicímu tělísku vám přinese příjemné chvíle každý den. A bez ohledu na to, jak dlouho jej budete používat, bude toto zařízení vypadat stále jako nové. Navíc si ho můžete sladit s barvou auta nebo telefonu. Co třeba PAX 3 v barvě Ocean Blue?