Když vlastní e-shop, tak ten nejlepší. Nejlepší ale neznamená nejdražší!

Přidat na Seznam.cz

Na velmi konkurenčním online trhu s eshopovými platformami, pomocí kterých si můžete sami a snadno vytvořit elektronický obchod, přibyl nový hráč – Flexumshop.com. A jde na to trochu jinak než ostatní. 

Flexumshop je nový český systém pro tvorbu eshopu. Jeho vývoj probíhal poslední 2 roky a jde tak o nejmodernější platformu pro produkci internetových obchodů. Při svém startu nabízí (dle reklamních sloganů dokonce doslova rozdává) e.shop zdarma a to po neomezenou dobu.  Při bližším zkoumání bezplatný e-obchod od Flexumshopu není narychlo naprogramovaný systém v zastaralém kabátku. Jde o zcela novou, moderní, českou eshopovou platformu, která umožňuje tak vyspělé funkce jakými jsou například multijazyčnost, multiměnovost, vlastní API a mnoho dalších funkcí. 

Skvělé šablony

A protože i v online byznysu platí, že design prodává – na výběr máte 11 skvělých, moderních, rychlých šablon, které budou milovat nejen Vaši zákazníci, ale díky jejich technické dokonalosti a rychlosti načítání, i vyhledávače. A to se počítá… Navíc jednou z největších výhod tohoto systému je dle jeho tvůrců, právě maximálně přizpůsobivost jeho šablon. Snadno tak za pomoci libovolného grafika dokážete vykouzlit zcela unikátní podobu pro váš nový e-obchod. 

Pokud hledáte nějaké povědné “ale” – žádné zde není. Je-li opravdu všechno zadarmo, z čeho vlastně systém žije? Je to prosté. FlexumShop nabízí tržiště doplňků, kde si můžete případně nakupovat různé rozšiřující funkce, doplňky a šablony (řádově za desetikoruny měsíčně). 

Pokud však vystačíte s nastavenými limity pro bezplatný e-shop, skutečně za něj nezaplatíte  ani korunu. A limity pro free internetový obchod jsou velkorysé – 500 produktů, na výběr ze 3 šablon, integrovaný dopravce i platební brána a stovky dalších možností. 

Takže Flexumshop je jistě dobrou volbou, která stojí minimálně za vyzkoušení. Již nyní nabízí vše potřebné pro běžné eshopové podnikatele a další funkce jsou velmi rychle přidávány. Je tak zřejmě jen otázkou času, než kvality a možnosti tohoto nového systému objeví i eshopaři a přejdou tak na kvalitnější a cenově nesrovnatelně výhodnější řešení než je jejich stávající. Ušetří tak ročně i desítky tisíc korun.  

Ještě váháte? Vyzkoušejte FlexumShop a posuďte jej sami.