Kde pořídit lehátka do ordinace či salonu?

Přidat na Seznam.cz

Zařizujete si soukromou ordinaci, zubní lékařství nebo třeba živnost na masáže? Pak budete určitě potřebovat lehátko, tedy nějaké místo, kam uložíte pacienty, případně zákazníky, bavíme-li se o masážích.

Kolik stojí takové lehátko? Záleží samozřejmě na tom, jaké potřebujete. Jako první věc byste si měli definovat, pro jaké účely lehátko sháníte. Samozřejmě že taková chirurgická lehátka vypadají jinak než ta kosmetická nebo masážní.

Čím se vyznačuje masážní lehátko?

Masážní lehátka jsou po pravdě řečeno jedním z nejlevnějších typů lehátek. Nepotřebují totiž žádné speciální funkce, jde jen o lehátka s pevnou konstrukcí. Polohovací může být maximálně horní část pro hlavu. Dobrá masážní lehátka by však měla mít možnost změnit výšku hydraulicky.

Jaké lehátko se hodí do ordinace fyzioterapeuta?

Provozujete fyzioterapii? Pak budou správnou volbou ortopedická lehátka s mechanismy pro změnu výšky lůžka. Lůžka mají polohovací plochu v oblasti hlavy, případně i střední nebo nožní části. Mohou přijít vhod i pevná bezmotorová lehátka.

Mimochodem jak pro fyzioterapii, tak pro masáže je zapotřebí pořídit lehátko z materiálu, který je odolný, snadno se omývá a vydrží také vodu.

Vyberte si lehátko přesně pro vaše účely

Přemýšlíte, jaké lehátko je potřeba do vaší ordinace či vašeho studia? Nepřemýšlejte. Podívejte se na web české firmy RESI, která prodává lehátka pro nejrůznější účely, a prostě si vyberte. Lehátka umožňuje vybírat opravdu přehledně podle kategorií a hlavně podle parametrů.

Všechna jimi nabízená lůžka nabízí snadnou a vysoce hygienickou údržbu. Usnadňují přístup k pacientovi či zákazníkovi, poskytnou mu pevnou oporu i jistotu. Lehátko je investice na dlouhá léta, proto se nebojte investovat do opravdu kvalitního. Jestliže potřebujete trochu ušetřit, můžete se v e-shopu RESI podívat do kategorie zlevněného zboží. V té najdete i některá chirurgická, ortopedická, kosmetická lehátka, případně další nábytek.