Jakmile jednou vyzkoušíte bezdrátová sluchátka Apple, nebudete chtít jiná

Přidat na Seznam.cz

Není sporu o tom, že u produktů značky Apple platíte za značku. Seženete levnější alternativy od jiných výrobců. Ale budou tak kvalitní? Typicky ne. Pokud budete chtít srovnatelnou kvalitu, cena je obvykle velmi podobná částce, kterou zaplatíte za Apple produkt.

Typickým příkladem jsou sluchátka. iPhone je dnes dodáván bez nich, takže máte možnost si sami vybrat, zda investujete do příslušenství značky Apple, nebo sáhnete po nějakých levnějších.

Design? Je omezený, avšak povedený

Originální sluchátka Apple jsou dostupná pouze v bílé barvě – jak drátová, tak bezdrátová. Pokud tedy milujete barvy a toužíte po sluchátkách růžových, modrých, nebo třeba jen černých, budete muset sáhnout po výrobku jiné značky. Na druhou stranu, bílá sluchátka Apple působí opravdu minimalisticky. Po designové stránce Apple určitě dobře ví, co dělá.

Vhodná jsou i na sportovní aktivity

Originální sluchátka Apple EarPods či bezdrátová AirPods jsou vhodná na domácí poslouchání, do MHD i na sport. V uchu příjemně sedí, i ta bezdrátová dobře drží. Bojíte-li se, že by vám při běhu padaly z uší, investujte do nejpokročilejšího modelu Apple AirPods Pro, ten má gumové nástavce, díky nimž v uchu drží opravdu pevně.

Apple jako průkopník nových technologií

Bezdrátové nabíjení sluchátek nebo režim, při kterém slyšíte, co se děje okolo vás, aniž byste museli sundávat sluchátka z uší. Taktéž automatické zapnutí či vypnutí hudby ve chvíli, kdy si sluchátka nasadíte či sundáte. Tohle všechno dnes považujeme za samozřejmost, ale víte, kdo tyto funkce zpopularizoval? Ano, Apple je opět průkopníkem.

Sluchátka na dlouhé roky

Originální sluchátka Apple jsou sice drahá, na druhou stranu vydrží. Platilo to u těch drátových, kterým se nezlomil drát po půl roce používání, a stejné pravidlo platí i u bezdrátových. AirPods vás rozhodně nezklamou.

Konečná volba je samozřejmě na vás a vašich finančních možnostech. Ať už se chystáte koupit originální sluchátka Apple, nebo jiná, podívejte se do e-shopu AppleKing.cz. Má bohatý výběr.