Jaké jsou trendy v dresech na atletiku pro rok 2021?

Přidat na Seznam.cz

Ne nadarmo se atletice přezdívá „královna sportu“, neboť je na olympijských hrách považována za sport číslo 1. Od sportovců vyžaduje důkladnou přípravu a perfektně zvládnutou techniku. Kromě toho je třeba dbát na výběr správného oblečení, které splňuje ty nejpřísnější nároky na pohodlí.

Dámské běžecké dresy
Dámské běžecké dresy
www.ddsport.cz

Funkční materiál je základ

Dresy na atletiku jsou vyrobeny z funkčních materiálů, jež vynikají skvělou prodyšností. Sportovec se během svého výkonu musí cítit naprosto komfortně, proto je důležité, aby dresy měly rovněž propracovaný střih, byly odolné vůči námaze a neomezovaly v pohybu. Tílka, trička a trenýrky jsou vyrobeny z přiléhavých materiálů, které okamžitě odvádějí pot od těla a nenasakují ho do sebe. Atletické dresy DDsport.cz jsou vyrobeny z materiálu Coolmax, jehož vlákna díky svým vlastnostem zaručují pohodlné nošení. Jsou měkká, lehká a velmi odolná vůči pachům a plísním. Tyto dresy lze nosit celý rok, neboť vás za horkého počasí udrží v suchu, v zimě vám poskytnou komfortní tepelné klima. Navíc jsou dresy po vyprání za chvilku suché, což je bezpochyby jejich další velmi praktická funkce.

Pánské běžecké dresy
Pánské běžecké dresy
www.ddsport.cz

Zdůrazněte identitu vašeho týmu

Mít podporu v týmu je ve sportu velice důležité. Z toho důvodu se vyrábí týmové oblečení, které celý váš tým dokonale sladí. Důraz se klade na atraktivní design, propracované střihy a možnost vytvořit si svůj styl přesně na míru. Ve spolupráci s grafickým studiem si navrhnete sportovní dresy podle vašich představ. V současné době jsou trendy zářivé fluo barvy, díky nimž bude váš tým nepřehlédnutelný. Vybírat můžete z nepřeberného množství designů, barev a velikostí. Pomocí intuitivního online systému si jednoduše navrhnete druh materiálu, střih, velikost, styl písma a číslic. Vaše objednávka je po neomezeně dlouhou dobu archivována, tudíž můžete další dresy kdykoliv doobjednat.

Atletika
Atletika
www.ddsport.cz