Jak zachránit firmu v problémech? Pomůže nebankovní úvěr

Přidat na Seznam.cz

Dostat se do problémů může v životě každý. Pokud ale rychle potřebujete peníze, v bance je bez dostatečného lustrování nedostanete. V případě nenadálých finančních výpadků vám naštěstí pomůže vyřešit situaci společnost Nebankovní finance.

Co jsou Nebankovní finance?

Nebankovní finance se zaměřují na pomoc živnostníkům a podnikatelům. Jak už samotný název napovídá, věnují se poskytování nebankovních úvěrů založených na srozumitelných a transparentních podmínkách. Ke svým klientům přistupují férově a individuálně – na základě jejich aktuální situace.

Společnost působí na trhu od roku 2012. Disponuje hustou sítí obchodních zástupců po celé České republice, kteří vám všechny podmínky úvěru detailně vysvětlí, prověří vaši schopnost splácet a do druhého dne převedou finanční prostředky na účet vaší firmy. Kromě okamžité finanční injekce společnost Nebankovní finance pomáhá s návratem do bankovní sféry, kde jsou úroky i splátky zpravidla nižší.

Jaké služby nabízí?

Nebankovní finance nabízí klasické podnikatelské úvěry pro nastartování vašeho projektu. Využít můžete i zastoupení v případě, kdy na vás byla uvalena exekuce, a následného vyplacení dlužné částky. Nízký úrok můžete odemknout s pomocí půjčky se zástavou nemovitosti. K dispozici je i konsolidace úvěrů nebo jeho refinancování tak, abyste se dostali na přijatelnější úrok.

U žádného z nabízených úvěrů nebudete muset doložit příjem. Při schválení půjčky budete mít finance na vašem bankovním účtu do 48 hodin. Vše vyřídíte z pohodlí domova, a to včetně úplného splacení. Protože za předčasné splacení dlužné částky vám nebude účtován žádný dodatečný poplatek.

Jestliže jste se tedy jako podnikatel dostali do těžké finanční situace, přidejte se mezi více než 1800 spokojených klientů. Stačí zavolat na telefonní číslo 773 302 784, nebo se ozvat na email info@nebankovni-finance.cz.