Jak vyřídit výkup aut v Praze rychle?

Přidat na Seznam.cz

Pořídili jste si nové auto a nyní se potřebujete zbavit toho starého. Nepatří ještě úplně do starého železa, mohli byste za něj získat slušnou částku. Jenže se vám nechce ztrácet čas zdlouhavým prodejem. Co s tím? Obraťte se na odborníky, kteří auta vykupují bez zbytečné administrativy a za peníze v hotovosti na ruku.

Prodej auta na vlastní pěst je vždy zdlouhavý a rizikový. Musíte jednat se zájemci, kolikrát se stane, že se kupující ozve po měsíci a stěžuje si na nějakou závadu, která už podle něj na autu byla, když jste ho prodávali, a dožaduje se slevy. V autobazaru je vše rychlejší, nicméně prodáte za nižší částku. Tyto potíže se snaží řešit firma Auta kupujeme.

Zjistěte cenu vozu rychle online

Auta kupujeme je společnost, která se snaží zjednodušit prodej vozidel. Je jedno, jestli vám doma stojí ojetá stará Fabie, nebo BMW, na které ještě nemáte doplacený leasing. Jestliže se auta potřebujete zbavit, ozvěte se. Firma ho od vás vykoupí, leasing doplatí a zbaví vás starostí.

Patrně největší výhodou je, že orientační cenu za váš vůz zjistíte ještě dříve, než vůbec kývnete na jeho prodej. Na webu společnosti vyplníte formulář s informacemi o vašem autě a společnost vám navrhne cenu. Budete-li spokojení, dohodnete si datum schůzky.

Prodejte vůz přímo u vás doma

Technik za vámi dorazí kamkoliv po ČR. Firma tedy nerealizuje pouze výkup aut v Praze, nýbrž po celé ČR. Vy nemusíte nikam dojíždět, stačí vyjít před dům. Technik si tam vůz prohlédne, stanoví konkrétní částku, podepíšete smlouvu, dostanete peníze v hotovosti a tím je hotovo. Společnost si vůz na vlastní náklady odveze a zbaví vás veškerých starostí.

Problémy s logistikou a administrativní povinnosti najednou nejsou vaší záležitostí. Není divu, že mnozí zákazníci využívají služeb Auta kupujeme opakovaně. Neváhejte se na ně obrátit, za zkoušku nic nedáte. Nechte si vůz nacenit, nebudete-li s cenou spokojení, nemusíte ho prodávat.