Jak pojistíte své zásilky proti nedbalosti kurýrů? 

Přidat na Seznam.cz

Vlastníte obchod a dennodenně posíláte zboží zákazníkům? V tom případě jste se pravděpodobně už setkali s problémy během samotné přepravy. Není to jen o otřesech, pádech a vibracích, ale také o změnách teplot i vlhkosti. Jak se spolehlivě pojistíte proti ztrátě peněz? 

Šikovné vychytávky 

V současné době můžete koupit celou řadu jednoduchých nalepovacích pomůcek, s jejichž pomocí ihned získáte dokonalý přehled ohledně celého procesu přepravy. 

Potřebujete sledovat dodržení předepsané teploty? V tom případě si nenechte ujít indikátor teploty, který najdete i pod názvem senzor teploty. Ten je již od výrobce přednastavený na konkrétní teplotní rozmezí. Když jej kurýr nedodrží, daná pomůcka o tomto faktu dá vědět. 

Teplotní senzor však není ani zdaleka jedinou možností. Mnoho podnikatelů si musí hlídat i působení vlhkosti. V dané situaci je jasnou volbou senzor vlhkosti, který najdete i pod názvem indikátor vlhkosti. I v tomto případě jej stačí pouze nalepit na zásilku a máte vystaráno. 

Posíláte spíše palety s materiálem? Pak pro sebe udělejte dobrý skutek a vždy je obohaťte o antivibrační podložky od společnosti ShockWatch. S jejich pomocí ochráníte své zboží a vyhnete se reklamacím a dohadům. 

Pokročilejší funkce

Hledáte přece jen něco sofistikovanějšího? Mrkněte se na digitální záznamové jednotky s názvem SpotBot 4G Plus. Jedná se o malý přístroj, který lze nastavit podle vašich specifických požadavků. Snadno tak ohlídá směr případného nárazu i náklonu, stejně jako změny vlhkosti, teploty či atmosférického tlaku. Připojíte-li k této vychytávce GPS a další pomůcky, užijete si 100% přehled o všech detailech.

Veškeré zmíněné technologie najdete na webových stránkách oblíbených dodavatelů z firmy ShockWatch. Ti vám moc rádi poradí, jaké řešení je pro vás nejlepší.