Jak najít perfektní cyklistické oblečení pro váš tým

Přidat na Seznam.cz

Se správným cyklistickým oděvem je jízda na kole mnohem pohodlnější, a vy si ji tak můžete více užít. Samozřejmě, že se dá jet i v jednoduchém tričku, které váš pot nasaje a vy se budete trápit vlhkou a chladnou jízdou!!! Pro vaše pohodlí zde najdete dresy, vesty a bundy, které jsou šité na míru pro váš tým.

Většina moderních cyklistických oděvů je vyrobena ze syntetické směsi, a jsou speciálně přizpůsobeny konkrétním povětrnostním podmínkám. V závislosti na tom, kdy a kde jedete, byste měli hledat odolnost proti vodě, ochranu proti větru a prodyšnost.

Kolekce 2021 1
Kolekce 2021/ DDsport.cz

Cyklistické dresy DD Sport

Jsou vyrobeny z velice kvalitních a odolných materiálů proti namáhání. Propracovaný střih nebrání pohybu při jízdě. Z nabídky si můžete vybrat již hotové cyklistické dresy, nebo si nechat vyrobit dresy na zakázku. Návrh designu poskytuje firma zdarma.

Cklistick Dresy Novinky 1
Cyklistické dresy Novinky/www.ddsport.cz

Cyklistické vesty DD Sport

Se skládají se z několika vrstev, které nabízí vysoký komfort při nepřízni počasí. Vrchní vrstva cyklistické vesty chrání před deštěm, střední vrstva (polyesterová membrána) chrání proti větru, a také prostřednictvím mikro pórů dokonale odvádí pot. Zadní strana je vybavena třemi praktickými kapsami.

Cyklistické bundy DD Sport

Se dají vyrobit ze dvou druhů materiálů Daws (tenký lehký materiál), nebo Winter (obdoba Softshell). Na zadním díle cyklistické bundy je umístěna kapsa na zip, do kterého je všitý reflexní bezpečnostní pruh. Výhodou je umístění reflexních prvků, libovolný počet čísel, log a reklam, dle vašich požadavků bez navýšení ceny.

Zkušenosti s výrobou má firma DDsport již 30 let. Disponují pestrou škálou designů. Dresy a další sportovní oděvy vyrábí pro nejmenší i nejstatnější sportovce ve všech velikostech.