I umělá inteligence připraví kvalitní obsah

Přidat na Seznam.cz

V posledních několika letech výrazně vzrostla poptávka po vysoce kvalitním obsahu, protože kritéria hodnotícího algoritmu společnosti Google se neustále zvyšují a zpřísňují. Přestože se stále jedná o relativně novou technologii, umělá inteligence (neboli AI) dokáže v současné době napsat články, které jsou stejně kvalitní jako cokoliv, co napíše člověk.

Dokonce už vznikl i první blog psaný jen umělou inteligencí, přičemž články jsou vskutku velice dobře čitelné.

Co je to technologie GPT-3?

Základním stavebním kamenem pro vývoj tohoto softwaru je strojové učení, což je součást umělé inteligence. Strojové učení vytváří počítačový kód tím, že mu poskytuje obrovské množství trénovacích dat. GPT-3 dokáže odhalit vzorce lidské komunikace analýzou velkých archivů lidské řeči, přičemž daná data využívá potom k vytváření psaného obsahu. Tvorba textů tak nabírá zcela jiný rozměr.

GPT-3 je aktuální příklad toho, jak se technologie využívá pro zlepšení procesu psaní. Potřebujete zadat jen několik klíčových slov, a potom vám bude bez námahy vygenerováno klidně i tisíc smysluplných slov, a to během okamžiku.

Proč používat AI generátor textu?

Používání těchto technologií je investicí do budoucnosti, protože obsah generovaný umělou inteligencí se stává stále lepší a lepší. Ušetříte nejen spoustu času, ale také peněz, protože nemusíte platit za každou normostranu. Generátor vám dokáže připravit smysluplný a dobře čitelný článek.

GPT-3 je technologie vytvořená výzkumnou společností OpenAI, kterou spoluzaložil Elon Musk, a byla označena za jeden z nejdůležitějších pokroků ve světě umělé inteligence.

Jestliže hledáte český nástroj, který je založen na této technologii, stačí se podívat na PISALEK AI. Jedná se o generátor textu, jehož úkolem je připravit vám texty pro webovou stránku, příspěvky na sociální sítě i popisky k produktům do e-shopu.