Hledáte romantický dárek? Pořiďte si párová trička s potiskem

Přidat na Seznam.cz

Vymýšlíte nějakou pozornost pro partnerku, sháníte vtipný, originální či romantický dárek? Ve všech těchto případech je vhodným kandidátem na dárek tričko s potiskem, respektive trička. Můžete si totiž nechat vyrobit trička párová pro vás oba.

Ženu vždy potěšíte novým oblečením, kabelkou, botami či make-upem. Ještě větší však potěšení bude, pokud vyberete originální dámské tričko s potiskem na míru.

Základem je vybrat kvalitní tričko

Aby však tričko stálo za to, musí být z kvalitního materiálu, ve správně vybrané velikosti a dobrého střihu. Střih zkuste odhadnout podle toho, co vaše drahá polovička často nosí. Všimněte si, zda preferuje trička s kulatým výstřihem, či s výstřihem do V. Velikost odhadnete nejlépe, když se podíváte na nějaká trička, co má vaše milá ve skříni. Zbývá tedy jen kvalita trička. Určitě hledejte triko ze 100% bavlny, pokud tedy nepátráte po tričku sportovním – i ta se dají potisknout, a jestliže vaše drahá polovička ráda sportuje, sportovním tričkem určitě neuděláte chybu.

Jaký potisk vyberete?

Dalším nelehkým bodem ke zvážení je potisk. Máte nějaký konkrétní nápad? Nejdříve se rozhodněte, zda má být tričko vtipné, či spíš romantické.

Pro párová trička jsou populární například jména ikonických filmových rolí. Partnerka může mít na triku „Rose“ a vy „Jack“, případně pokud toužíte po něčem vtipnějším, jeden z vás může být „Tom“ a druhý „Jerry“.

Spoustu inspirace najdete na internetu, vsaďte se ovšem, že partnerka nejvíce ocení, když přijdete s něčím originálním, nějakým interním vtipem či něčím, co pochopíte jenom vy dva.

Extra tip: Na tričko lze natisknout i fotografii!

Párová trička mohou ladit i barevně

Nejen potiskem, nýbrž také barvou lze sladit vaše trička. Dobrou volbou jsou třeba černá pánská trička s potiskem a k nim dámská bílá. Nebo se naopak oblékněte do stejné barvy, ať je vidět, že k sobě patříte.