Slavní fotbalisti tváří nové vůně Hugo Boss

Přidat na Seznam.cz

Pět nejlepších světových fotbalistů v kampani k novému parfému Boss Bottled United je důkazem toho, jak sportovní emoce spojují lidi.

Harry Kane, Raphael Varane, Toni Kroos, Radamel Falcao a Sergi Roberto – pět vynikajících fotbalistů, fotbalových hvězd současnosti, jsou protagonisty kampaně propagující novou parfémovanou vodu BOSS Bottled United. Tito hráči reprezentují jiné země a kluby, ale mají společné to, že inspirují fanoušky po celém světě. V tom spočívá kouzlo sportu, spojuje fanoušky, které spojuje společná vášeň pro fotbal a fascinace dovednostmi fotbalových hvězd.

Nová kampaň BOSS Bottled United apeluje na sílu, která spočívá v jednotě, a na myšlenku, díky níž se sport stal univerzálním jazykem. Ústředním prvkem kampaně je černobílý film, který natočil uznávaný francouzský režisér Romain Chassaing. Jeho klip kombinuje styl značky BOSS s emocemi, které vyvolává fotbal. Kampaň také vychází z hodnot moderního člověka BOSS Bottled – poctivosti, loajality, ambicí a vášně.

BOSS Bottled United: nový parfém
Parfémovaná voda BOSS Bottled United v sobě spojuje mužnou svěžest a městskou hřejivost díky tónům citrusů, máty a teplých dřevin. Vrchní tóny aromatické jihoafrické břízy a červeného pomeranče vedou k energickému srdci, které tvoří zelená máta, máta peprná a oddenek kosatce.

Přepracovaný obal v matné černé barvě se stříbrným reliéfem skrývá ikonický flakon BOSS Bottled s lesklým kovovým povrchem. Flakon odkazuje na sportovní trofeje a oslavy, při nichž se předávají.