Firemní polokošile jedině z velkoobchodu s textilem

Přidat na Seznam.cz

Polokošile jsou ideálním kompromisem mezi tričkem a příliš formální košilí. Jde o tzv. casual neboli ležérní styl, jenž příjemně odlehčí váš kancelářský outfit. Díky tomu nebudete působit tolik komisně, a navíc se ve strečové polokošili budete cítit více pohodlně.

Volný čas i zaměstnání

Polokošile, nebo chcete-li polo triko, se staly velice oblíbeným kouskem oblečení nejen při volnočasových aktivitách, ale též v zaměstnání. Spojuje totiž to nejlepší z vlastností košile a trička. Polokošile je reprezentativní, ale zároveň je vyrobena z velmi příjemného materiálu, jímž je zpravidla bavlna v kombinaci s elastanem. Díky tomu pěkně lahodí naší postavě a neomezuje nás v pohybu. Vsadíte-li na funkční materiály, budou perfektně odvádět i vlhkost. To je skvělá vlastnost zejména u firemních polokošilí, které nosí zaměstnanci např. ve výrobě nebo na skladě.

Konec reklamním tričkům

Jak už bylo několikrát zmíněno, u zaměstnanců přicházejících do kontaktu se zákazníky bychom měli maximálně dbát na reprezentativní chování a vzhled. Za pomoci polokošilí firemních se vám toho podaří dosáhnout. Vypadají totiž o hodně lépe než potištěná reklamní trička nevalné kvality. Při výběru polokošilí dbejte na kvalitu materiálu a precizní zpracování. Velmi důležitý je rovněž střih, jejž byste měli pořídit v dámském a pánském provedení, nikoliv unisex. Jen tak se budou vaši zaměstnanci v polokošilích cítit příjemně.

Co k polokošili patří?

Polokošile je krásně vypasovaná, a tudíž působí velmi elegantně. Její vzhled podtrhává charakteristický límeček, rozepínání na 2-3 knoflíky a decentní kapsička. Pořídit ji můžete v provedení s krátkým i dlouhým rukávem. Výhodou polokošilí je snadná kombinovatelnost s dalším oblečením. Proto je vhodné zakoupit ji v různých barevných odstínech, a to raději v tlumených barvách.