Elmik.cz – Kvalitní drátový rozhlas

Přidat na Seznam.cz

Neobejdou se bez něj města, obce i vesničky. Obecní rozhlas má totiž stále kouzlo i nezastupitelnou funkci. Ač jej možná nevnímáte, v případě nouze je tím médiem, které má největší dosah. 

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce 

Zapomeňte na internet, sociální sítě. Ne každý sleduje stránky policie, profily obcí či sociální sítě hasičů. Jakmile v daném místě vznikne požár, někdo se hledá nebo se jen vyhlásí, kdy budou v místě trhy, po rozhlase se to nejlépe šíří, protože informace slyší nejvíc lidí. Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce musí splňovat účel, tedy věcně, rychle a efektivně informovat občany o důležitých událostech. Myslíte, že u vás chybí? Vždyť každou první středu v měsíci se takto hlásí zkouška sirén. Možná se z něj už neline hudba, pravidelná hlášení, v případě nouze je ale připraven k použití. Pokud je ale váš drátový rozhlas zastaralý, je dobré si nechat udělat kompletní rekonstrukci od profesionální firmy. 

Drátový obecní rozhlas – Elmik.cz 

Oznamovat o náhlých událostech rychle a věcně patří mezi nezbytnosti každého města či obce. Nejde o nijak velkou investici, obecní rozhlas není navíc nijak náročný na údržbu. Instalace je jednoduchá, tlakové reproduktory můžete umístit prakticky kamkoli, aby měl rozhlas dosah. V další fázi se rozhlas nemusí využít na účely obce či města. Lze takto ozvučit školy, různé haly, nemocnice, sportovní areály, obřadní síně a další místa, kde je zapotřebí šířit informace masově. Pokud zvažujete, že rozhlas potřebujete, nebo ten stávající zmodernizujete, obraťte se na firmu Elmik.cz. Tato společnost se již skoro 30 let zabývá tímto oborem, na míru vám vyrobí to nejlepší vašim potřebám, a navíc za příznivé ceny. Společnost navíc rozšířila nabídku o velkoobchod i maloobchod s prvky ozvučovací techniky (reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny atd.), takže si určitě vyberete.