Dresy pro MMA koupíte v profi provedení od českého výrobce

Přidat na Seznam.cz

Bojové sporty patří mezi tradičně oblíbené. Judo a karate mají dokonce obrovskou základnu mezi dětmi. U dospělých se pak zájem často mění. Hitem bývají smíšená bojová umění, mezi nimi zejména MMA.

Smíšená bojová umění nejsou zas takovou novinkou. Prvním sportem tohoto typu, o kterém se dochovaly zmínky, je řecký Pankration ze 7. století před našim letopočtem. Ten kombinoval zápas a box.

Dnes jsou smíšená bojová umění populární a sportovci se stali celebritami. MMA je zejména u nás nejpopulárnější z nich. Jde o plnokontaktní bojový sport, kde se nepoužívá zbraň. Chvaty i údery lze provádět jak ve stoje, tak na zemi. Tento tvrdý sport, MMA, potřebuje i vhodné dresy. Ty má v nabídce největší výrobce český výrobce sportovních dresů, firma DDsport.

Dresy pro MMA

Základem dresů pro MMA jsou vrchní díly – rashguardy. V DDsport je vyrábí z vysoce kompresních syntetických materiálů, které dobře odvádí pot. Je velice důležité, aby tělo zůstávalo v suchu a dobře zahřáté. Díky tomu se totiž eliminují úrazy svalstva při tréningu i zápasu. Jako spodní díl se používají MMA kraťasy – volnější trenýrky i vypasovanější šortky MMA.

DDsport ­– specialista na dresy i pro bojové sporty

Český výrobce dresů se díky kvalitě svého sortimentu, tkanin, střihů i potisků, vyšvihl na přední místo mezi dodavateli dresů v České republice. Obléká rovněž školy bojových umění i zápasníky MMA. Propracované střihy v kombinaci s prodyšnými materiály zvyšují výkonnost sportovců. Dresy od DDsport bývají však ceněny i kvůli designu a kvalitním potiskům. Firma tiskne sublimačním potiskem. Je možné používat libovolné množství barev, včetně fluo barev. Potisky jsou kvalitní a neubírají dresům funkční vlastnosti. Každý grafický návrh dresu je trvale archivován, takže je možné dresy snadno dotisknout, a to již od jednoho kusu.