Dostaňte se opět do finanční kondice. Cestou může být i nebankovní půjčka

Přidat na Seznam.cz

Finanční zdraví nám není dáno genetickou výbavou. Ne všechny životní okolnosti kolem sebe umíme ovlivnit a ne vždy též máme dokonale vydlážděný start do života, do nové životní etapy nebo do podnikání. Někdy prostě musíme radikálně vyřešit finanční problém, ev. najít řešení, jak se zbavit svého znevýhodnění. Řešením, pokud jde o finance, bývá půjčka. A často ta nebankovní.

Běžné banky půjčují jenom zcela bezproblémovým zákazníkům. Znelíbíte se jim jakýmkoliv finančním škraloupem a bez toho, aby kdokoliv zkoumal vaši aktuální schopnost půjčku splácet, vás prostě hodí přes palubu. Skončit u nebankovní instituce není projevem finanční negramotnosti, jak se to mnohdy prezentuje. Často jde o tu nejlepší, či dokonce jedinou možnost, jak se odrazit ode dna a postavit se na nohy. Třeba ještě dříve, než na dno spadneme a pořádně si natlučeme.

Nebojte se nezvládnutelných úroků

Na nebankovní instituce vždy všichni vytáhnou vysoké RPSN. Jenomže to je velice zavádějící číslo, které je u krátkodobých půjček, SMS půjček a jiným jich podobných očekávatelné. Jde navíc o malé půjčky. Nebankovní společnosti ale půjčují i dlouhodobě a za běžný úrok. Společnost Nebankovní Finance vám půjčí až na 30 let s úrokem až 4,9 %. Co po vás bude chtít? Ručit nemovitostí. Že přesně tohle nechcete? Ale úplně stejně se uvazujete i v běžné bance. Buď nemovitostí ručíte přímo, nebo při nesplácení tak či tak odpovídáte vlastněným majetkem. Nebankovní instituce vám však v naprosté většině případů a na rozdíl od běžné banky i skutečně půjčí. Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí je často jediným, nebo dokonce nejlepším řešením.

Peníze od nebankovky i na podnikání

Nemůžete si kvůli záznamu v registru půjčit ani na podnikání? I úvěr na podnikatelský záměr vyřeší nebankovní půjčka. Společnost Nebankovní Finance vám v případě, že jste schopni úvěr zajistit nemovitostí, půjčí až 50 milionů korun s úrokem 4,9 p.a. Nemusíte přitom vůbec dokládat, k čemu jste peníze využili.