Dokonalé svítidlo podle vašich představ? Nechte si ho zhotovit na míru!

Přidat na Seznam.cz

Toužíte po jedinečném svítidle, které dokonale splní vaše představy o krásně zařízeném interiéru? V takovém případě vám pravděpodobně nebude stačit výběr z běžného obchodu. Jestli toužíte po něčem více speciálním, může vám pomoci následující článek zaměřený na designová svítidla a lustry.

Kdy se vyplatí designové svítidlo?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, protože správně zvolené designové svítidlo se hodí naprosto kamkoliv. Jeho pořízení se tak vyplatí především v případě, kdy si potrpíte na krásné věci a chcete mít vzhled daného pokoje dotažený do nejmenších detailů. Kvalitní lustr či jiný zdroj osvětlení také představuje kousek vybavení s trvalou a jasnou hodnotou. Na výběru si tak dejte pečlivě záležet, protože krásný lustr oceníte za světla i za tmy. Výroba lustru na míru může být způsobem, jak získat přesně to, co hledáte.

Na tohle si dejte při výběru lustru pozor

Při výběru toho správného svítidla do konkrétního pokoje zohledněte to, o jak velkou místnost se jedná. Pokud jde o menší pokoj, vystačíte si s menším a méně členitým lustrem. Naopak pro velké místnosti budou lepší svítidla s několika žárovkami rozmístěnými do více stran. Nabízí se také kombinace s dalšími zdroji osvětlení, jako jsou například stolní či stojací lampy.

Oslovte profesionály

Jedním ze způsobů, jak získat originální a jedinečné svítidlo je oslovit specializovanou firmu. Výroba svítidel na míru není zase tolik obvyklá, ale dokážete díky tomu zhmotnit představy o vysněném svítidlu. Aby byl výsledek nejenom krásný, ale i odolný z pohledu času, je nezbytně důležité zvolit kvalitní materiály, jako je například karlovarský porcelán. Oblíbené jsou také předělávky a repasování starých svítidel, která díky citlivé úpravě mohou získat nový život a posloužit jako naprosto specifický prvek do interiéru.