Dodávku se vyplatí půjčit si u osvědčené půjčovny

Přidat na Seznam.cz

Převoz velkých břemen není obvykle v osobním voze možný. Pokud potřebujete přesunout třeba velkou almaru, klasickým osobákem nemáte šanci. K tomuto účelu je samozřejmě nezbytná alespoň malá dodávka. A tu je možné si bez potíží pronajmout u profesionálů.

Lepší než tažný vozík

Mnoho věcí se dá převážet na tažném vozíku. Jsou zde však dva zásadní problémy. Jednak nemá vozík úplně každý, jednak na něj nenaložíte ani zdaleka všechno.

Budete-li chtít přemístit jednu dvě větší věci, tak prosím, ale pro odvoz například velkého množství stavebnin, více kusů nábytku či několika kol je prostě lepší zapřáhnout klasickou dodávku.

K tomuto účelu můžete využít služeb půjčovny dodávek – Ostrava. Bydlíte-li však v blízkosti našeho hlavního města či přímo v něm, je pro vás komfortnější zajistit si pronájem dodávek – Praha. Půjčovny na obou adresách spadají pod stejnou firmu, takže služby i ceny jsou na stejné úrovni.

Ve dne i v noci

Na obou pobočkách si můžete přijít vyzvednout auto kdykoliv se vám to bude hodit, třeba i ve dvě ráno. Žádná zavírací ani otevírací doba neexistuje. Jedná se o velkou konkurenční výhodu, jelikož někdy je potřeba získat vůz v co nejrychlejším možném termínu a kolikrát je problém čekat až do rána. Takto si prostě jen zavoláte a jakmile přijedete, většinou už pro vás bude vůz připraven.

Je možné si dodávku zapůjčit víceméně na jak dlouho budete potřebovat. Standardně se pronajímají vozy nejen krátkodobě, ale i na několik měsíců. Záleží jen na klientových potřebách.

Kvalitní vozidla

Vozidla jsou na velmi dobré technické úrovni. Důvodem je nejen fakt, že jsou všechna auta maximálně zánovní, jelikož se déle sloužící stroje mění za novější modely, ale velkou měrou za to mohou i pravidelné technické kontroly. Díky tomu se nemusíte obávat problémů se spojkou či dokonce brzdou. Vše bude šlapat podle předpokladů.