Chcete si koupit Apple Watch? Správná volba

Přidat na Seznam.cz

Pokud plánujete investovat do chytrých hodinek, s velkou pravděpodobností přemýšlíte i nad Apple Watch. Kalifornská společnost má ve své nabídce hned několik různých modelů. V případě, že vám postačí nějaké základní funkce a nechcete utrácet přes deset tisíc korun, vystačí vám Apple Watch SE. V následujících řádcích vám prozradíme, proč se vyplatí do jablečných hodinek investovat a na koho se obrátit, když si třeba rozbijete displej.

Vybrat správný model je docela těžké rozhodnutí. Apple Watch Series 7 mají spoustu funkcí, což však neznamená, že jsou pro vás ty správné, protože možná některé funkce ani nevyužijete. Počítejte také s tím, že opravy Apple Watch jsou dražší než u jiných značek.

Jak vybrat nejlepší Apple Watch?

Apple Watch Series 7 jsou nejnovější chytré hodinky z rodiny Apple, přičemž jsou vybavené velkým displejem a rychlým nabíjením. Vlajkový model má stejně jako předchůdce always-on displej.

Prodávají se ještě i Apple Watch Series 3, kterým však některé funkce chybí, navíc nemají tak velkou obrazovku. U novějších modelů vás nadchnou hlasitý reproduktor, keramická záda a digitální korunka s haptickou odezvou. I uvnitř hodinek došlo k výrazným změnám. Apple Watch Series 6 a Series 7 mají 64bitový dvoujádrový procesor S6 a S7, takže jsou tyto řady mnohem rychlejší než Series 3.

Kde si nechat Apple Watch opravit?

Občas se stane, že se vám displej rozbije, jakmile vám hodinky spadnou na zem. O opravu se vám postará vyhlášený servis Apple Watch v Praze. Vymění vám baterii, opraví vám displej i sklíčko, postará se o nefungující korunku. Zkrátka vám pomůže navrátit hodinky do původního stavu, abyste je mohli opět plně využívat.

Apple Watch jsou sázkou na jistotu. Jen se rozhodně, jaký model vám postačí a jaké funkce opravdu využijete.