CANMET, to je odborník na laserové řezací stroje

Přidat na Seznam.cz

Pokud se zabýváte výrobou produktů z plechu, zřejmě se zajímáte i o moderní technologie dostupné v daném segmentu. Pro usnadnění práce a současně i zvýšení efektivity slouží různé stroje, jako jsou třeba vysekávací stroje a řezací laser. V následujících řádcích vám představíme brněnskou společnost CANMET, která má letité zkušenosti s technologiemi na zpracování plechů.

CANMET si zakládá na vysoké kvalitě, a proto má k dostání pouze tabulové nůžky a laserové řezací stroje od významných německých, ale dokonce i polských značek.

Laserové řezací stroje

V případě, že hledáte spolehlivý řezací laser, sáhněte po značce Eagle. Jedná se o polského výrobce laserových řezacích center. Právě uvedená společnost se stala průkopníkem v této oblasti, protože přišla na trh s netradičními, přitom efektivními řešeními. Jakýmsi kompromisem mezi cenou a kvalitou je jednoznačně laserový řezací stroj eSmart chlubící se vynikajícím výkonem a kompaktními rozměry.

Další dostupné stroje

Pro postupné oddělování výrobku od základního materiálu se zase používají tabulové nůžky, které jsou schopné pracovat s takřka jakýmkoliv materiálem s rozmanitými tloušťkami. Tabulové nůžky zvládají dokonce práci se silnými plechy.

Další možnou volbou jsou vysekávací stroje, jejichž úkolem je oddělovat materiál působením razníku, matrice a vysekávaného materiálu. CANMET poskytuje své služby velkým firmám a drobným živnostníkům. Představuje výhradního zástupce pro patnáct světoznámých společností.

CANMET si zakládá na výkonnosti, kvalitě zpracování, spolehlivosti, úsporném provozu i automatizaci. I když potřebujete poradit, můžete se na tuto společnost obrátit, protože za ní stojí tým zkušených odborníků, kteří jsou perfektně proškolení. Tak neváhejte a buďte ve spojení s opravdovým profesionálem.