Bojujete se ztrátou sexuální vitality? Máme pro vás řešení!

Přidat na Seznam.cz

Ztráta sexuální vitality, ať už ve formě poklesu sexuálního zájmu, erektilní dysfunkce nebo všeobecné únavy z sexu, může ovlivnit muže v různých věkových kategoriích.

Problém se ztrátou sexuální vitality může mít značný vliv na fyzické a emocionální zdraví mužů, jakož i na kvalitu jejich vztahů. Naštěstí existuje několik způsobů, jak tuto ztrátu sexuální vitality zmírnit nebo dokonce obnovit.

Příčiny ztráty sexuální vitality u mužů

 • Stres a úzkost
  Dlouhodobý stres může vést k hormonálním nerovnováhám a snížení sexuálního zájmu.
 • Fyzické zdravotní problémy
  Chronická onemocnění, obezita, cukrovka a jiné zdravotní problémy mohou způsobit problémy s erekcí a sexuálním výkonem.
 • Psychologické faktory
  Deprese a nízké sebevědomí mohou také ovlivnit sexuální zájem a erektilní funkci.
Zdroj: Adobestock

Obnova sexuální vitality

 • Snížení stresu
  Vyhněte se stresovým situacím a zvažte techniky relaxace jako je meditace a jóga.
 • Zdravá strava a cvičení
  Udržování zdravé hmotnosti a aktivní životní styl mohou pomoci zlepšit sexuální vitalitu.Vyvarujte se nadměrnému pití alkoholu a kouření, které mohou mít negativní vliv na vaši sexuální vitalitu.
 • Komunikace v partnerském vztahu
  Otevřená komunikace se svým partnerem je klíčová pro řešení sexuálních problémů.
Zdroj: Adobestock

Přírodní řešení ztráty sexuální vitality

Rostlinné výživové doplňky jsou stále populárnější volbou pro ty, kdo hledají zdravější a přirozenější způsob podpory svého zdraví. Tyto produkty přinášejí efektivní výsledky prosté vedlejších účinků, což jen potvrzuje známá slova, že „příroda je nejlepší lékař“. O mnoha rostlinách je známo, že mají zázračnou sílu, a jinak tomu není ani u kotvičníku zemního. 

Přírodní síla Kotvičníku zemního

Kotvičník zemní, vědeckým jménem Tribulus terrestris, je rostlinou s bohatou historií využívání v tradiční medicíně starověké Číny, Indie a Řecka. Tato rostlina pochází z mořského pobřeží Číny a Japonska, ale svými účinky oslnila i ostatní kontinenty, kde se postupně rozšířila.

Jeho stimulační účinky na výkonnost, sílu a růst svalů jsou dobře známy a proslavily jej především v oblasti kulturistiky na konci 20. století. Nicméně, dnes víme, že Tribulus terrestris není jen pro sportovce. Tato unikátní rostlina se stala populárním afrodiziakem a stimulantem pro zvýšení hladiny testosteronu, libida, plodnosti a celkové vitality.

Zdroj: Adobestock

Regulace hladiny testosteronu

Jistá studie bulharských vědců potvrdila, že komplex přírodních látek obsažených v kotvičníku zemním má vliv na zvýšení hodnot luteinizačního hormonu, který produktuje hypofýza. Luteinizační hormon stimuluje vylučování mužského testosteronu semenníky.

V této studii denní dávka 750 mg extraktu kotvičníku po dobu 30 dnů potvrdila až 72% zvýšení hladiny luteinizačního hormonu as tím spojené až 41% zvýšení hladiny testosteronu.

Jiná studie z roku 2017 testovala účinky Tribulusu během 12 týdnů u mužů s mírnou nebo středně těžkou erektilní dysfunkcí. Vědci zjistili, že u účastníků studie, kteří užívali Tribulus, nastalo výrazné zlepšení sexuálních funkcí.

Tím, že Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosteronu, podporuje sexuální zdraví, chuť na sex a celkovou vitalitu. Může být přínosem pro muže s impotenci, nízkým libidem a nedostatečnou kvalitou spermií (jejich životaschopnosti, pohyblivosti a četnosti). Kotvičník zemní dodá vašemu sexuálnímu životu novou energii, neboť se jedná o přírodní afrodiziakum.

Zdroj: Adobestock

Jaké benefity tedy mužům přinese užívání Tribulusu terrestris?

 • Zlepšení potence, plodnosti a libida,
 • zvýšení libida,
 • zlepšení kvality erekce (nástup, pevnost i udržení),
 • zlepšení funkce a zdraví prostaty,
 • prodloužení a zvýšení výkonu během pohlavního styku díky dlouhodobému nárůstu sexuální vitality a energie.

Tribulus Terrestris od společnosti Kompava, nyní se speciální slevou pro naše čtenáře s využitím slevového kódu K25Z7X.