4 zděné domy a bungalovy na klíč, které pořídíte levněji než malý byt v Praze

Přidat na Seznam.cz

V dnešní době není jednoduché sehnat bydlení za dobrou cenu. Ceny bytů se kolikrát rovnají malému domku. Tyhle čtyři zděné domy na klíč ale pořídíte například za cenu jednoho bytu 1 + KK v Praze. 

Vybrali jsme pro vás 4 zděné domy na klíč, které vám postaví stavební firma Brickhouse s.r.o. pod 4 miliony korun.

  1. Přízemní zděný dům BRICK 2 + KK za 3 050 000 Kč

Základ domu Brick 2 + KK je tvořen odvodněnou základovou konstrukcí, která je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou o tloušťce 200 mm včetně ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Součástí dispozičního řešení je i zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění. 

Při dispozici 2 + KK, zastavěné ploše 83,2 m2 a užitné ploše 63,9 m2 je tento dům vhodný spíše pro menší rodinu, ale přesto poskytuje dostatek soukromí.

  1. Přízemní zděný dům BRICK 3 + KK KLASIK za 3 550 000 Kč 

Přízemní dům 3+KK KLASIK vychází dispozičně z bungalovu 2+KK. Svými dispozicemi je ale vhodný jak pro mladé páry s dětmi, tak i pro starší klientelu. Dům nabízí tedy optimální řešení moderního a prostorného bydlení, které je díky své technologii energeticky úsporné a dostupné za přijatelnou cenu.

Součástí dispozičního řešení je i zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění. Osazení plastových oken z šestikomorových profilů VEKA a izolačními Trojskly dokresluje vysokou úroveň našich standardů již v základní ceně domu, což je velkou výhodou.

Samozřejmostí je velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou střešní krytina, klempířské prvky, venkovní omítka, dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře vč. obložek, plovoucí podlahy apod. S vnějšími rozměry 10,60 m x 8,40 m, užitnou plochou 69 m2 a zastavěná plocha domu je 89 m2 se dům Brick 3 + KK KLASIK řadí mezi kompaktní a zajímavé domy za velmi příznivou cenu

  1. Přízemní zděný bungalov BRICK 3 + KK PRIM za 3 850 000 Kč

Podobně dispozičně řešený je dům Brick 3 + KK PRIM. Ten ovšem nabízí ale vyšší komfort i větší prostor. Dispozičně provedené oddělení koupelny se samostatným WC je v tomto domě samozřejmostí a zároveň tak splňuje soukromí všech obyvatelů.

Bungalov Brick 3 + KK PRIM disponuje rozměry 12,50 m x 9,50 m, jeho užitná plocha je 95,1 m2 a zastavěná plocha tvoří 118,7 m2. Tento dům plně vyhovuje rodinám, které rády tráví společný čas zejména v prostorných obytných místnostech budovy.

  1. Přízemní bungalov Brick 4 + KK 

V bungalovu Brick 4 + KK je skvěle situována šatna k odložení svršků, bot a dalších věcí, a která v tomto prostorném bungalovu nesmí chybět. I zde je WC realizováno odděleně od koupelny, což zajišťuje soukromí všech obyvatel domu i v rámci osobní hygieny. Zajímavý poměr užitné i zastavěné plochy je nejen z finančního hlediska vstupních nákladů důkazem, že klient zbytečně neplatí za nemožnost mnohdy plně využívat obytnou plochu domu.

V tomto domě najdete užitnou plochou o výměře 87,6 m2 a vnější rozměry 13,20 m x 8,40 m, tím se řadí mezi prostornější bungalovy, které firma Brickhouse s.r.o. nabízí. Jednoduchou a přehlednou dispozicí vám nabídne dostatek prostoru zejména svými rozměry v obytných místnostech, přičemž dům není náročný na zastavěnou plochu, která činí 110,9 m2 v závislosti na proporce daného pozemku.

Máte specifická přání?

Vše je o domluvě, a proto i firma Brickhouse s.r.o., která staví zděné domy na klíč, nabízí možnost část domu realizovat svépomocí, pokud to bude vaším přáním. Totéž platí u klientských změn, jako jsou například realizace venkovních povrchových pochozích ploch, stání pro auto ze zámkové dlažby apod., které si klient může určit jak při projednávání projektu, tak i během samotné realizace výstavby.