Pozor na randění s thajskými dívkami. Je to jiné, než jsme zvyklí!

Přidat na Seznam.cz

Co si myslíte o randění s thajskými dívkami? A jaký je rozdíl mezi thajskou a západní ženou? Kráse thajské ženy se vyrovná pouze její zdvořilost. Tyto okouzlující ženy jsou již dlouho ceněny jako jedny z nejkrásnějších žen na světě. A k této nádheře přispívá i pokora, s níž se nesou.

Muži, kteří mají zájem o seznámení s thajskými dívkami, by měli úplně zapomenout na vše, co vědí o seznamování. Kultury Východu a Západu jsou značně odlišné, stejně jako jejich ženy.

Thajské ženy nejsou jednoduché, jak si někteří farangové (bílí muži) zřejmě myslí!

Dobrá thajská dívka se s největší pravděpodobností na prvním rande neopije ani se nevrátí do vašeho hotelu, ve skutečnosti vás pravděpodobně ani nepolíbí. Pokud doufáte v nějaký šťastný konec noci, je tu spousta barů a diskoték, kde něco takového najdete.

Dobrá thajská dívka hledá něco víc než zábavu, hledá závazek. Pro většinu mužů je to ideální. Krásná žena se spíše než o zábavu stará o svého partnera a rodinu.

To však neznamená, že s thajskými dívkami není zábava. Naopak, pokud si s vaší partnerkou padnete do oka, můžete si užít skvělý výlet po Thajsku. Jen mějte na paměti, že pro většinu thajských žen je randění vážná věc, která téměř vždy vede k závazku.

Thajkám velmi záleží na jejich společenském image

V thajské kultuře je zakořeněna společenská etiketa, která ctí zdvořilost a morální formu, na rozdíl od hulvátského chování. Pro obyvatele Západu to znamená, že Thajci neradi projevují emoce na veřejnosti, zejména ty negativní.

To znamená, že pokud se někdy budete chovat hrubě, projevíte na veřejnosti jakýkoli hněv, budete špatně mluvit o Thajcích nebo Thajsku, na rande neuděláte dojem. Místo toho vždy projevujte maximální zdvořilost a slušnost a snažte se vyhnout jakýmkoli větším projevům náklonnosti na veřejnosti. Malé projevy náklonnosti a pošťuchování nohou pod stolem však může být v pořádku, pokud mezi vámi panuje chemie.

Thajské ženy hledají závazky

Thajské ženy jsou stále nezávislejší. Mnohé z nich navštěvují univerzitu, vlastní firmu a jsou poměrně úspěšné. I přes tyto moderní atributy jsou thajské ženy stále staromódní. Většina žen bere randění vážně a čím častěji se s thajskou partnerkou setkáváte a trávíte s ní čas, tím větší je šance, že chce závazek.

Ano, to se týká i manželství. Thajské ženy jsou neuvěřitelně věrné a nestydí se nechat muže, aby převzal vedení domácnosti. Jakmile se s thajskou partnerkou sblížíte, očekávejte, že se jednoho dne seznámíte s jejími rodiči. Pokud bude chtít, abyste se s jejími rodiči někdy seznámili, berte to jako znamení, že je ochotná si vás vzít.

Zdroj: thaivisa-express.com