Místo online prostředí se zkuste seznámit klidně na ulici nebo v nákupním centru. Dívka ocení, když si všimnete její snahy vypadat hezky

Přidat na Seznam.cz

Chcete získat ženu svých snů? Ať už hledáte přítelkyni nebo jenom příležitost pro zábavné rande, prezentujte se jako někdo, s kým stojí za to trávit čas. Jakmile ve vás dívky uvidí jako někoho, koho je třeba dobývat, projeví zájem. Jak se seznámit a zaujmout? I když je dnes v módě online seznamování, zkuste to i analogově.

Zkuste to klidně na ulici nebo v nákupním centru

Oslovte dívku nepřímo. Umožní vám to zapojit ji do konverzace, aniž by bylo příliš zřejmé, že máte o ni zájem. Existuje tolik příležitostí k navázání konverzace. Pokud si všimnete, že má hodinky, zeptejte se jí, kolik je hodin. Jste-li v nákupním centru, ptejte se, kde je určitý obchod. Pak se chopte své šance navázat s ní rozhovor. Vzhledem k tomu, že nepředpokládá přímý zájem, budete schopni mluvit více neformálně a uvolněně.  Pochvalte ji a myslete to vážně. Její vlasy, oblečení a boty. Ocení, když si všimnete její snahy vypadat hezky. Zkuste jí říct třeba, že máte v oblibě odstín jejích vlasů, nebo že se vám líbí, jak spárovala boty s oblečením. Naznačte jí, že jste zaneprázdněni. Dejte najevo, že byste s ní rád někam zašel, ale v poslední době jste tak zaměstnaný. Budete se zdát žádaní a nedostupní. Navázali jste konverzaci a probíhá dobře? Musíte vědět, kdy přestat. Omluvte se třeba, že použijete toaletu nebo si potřebujete zastavit u známého, který bydlí nedaleko. Dejte jí ale najevo, že se vrátíte, aby se necítila opuštěná.

Lovte na svých oblíbených místech

Hledejte ženy na oblíbených místech, jako jsou nákupní střediska, fitness centra, kavárny, knihkupectví. Jděte někam, kde to vyhovuje vaší osobnosti. Bude pravděpodobnější, že získáte dívku, která sdílí vaše zájmy a budete se cítit pohodlněji, když s ní budete mluvit ve známém prostředí. Neoslovujte ženy, které jsou v práci. I když servírka v restauraci vypadá dobře, není to nejlepší čas ani místo na sjednání rande. Můžete se cítit zavázána být milá k zákazníkovi, ale ve skutečnosti s vámi nechce mít nic společného. Buďte opatrní při setkání s dívkami v barech, na internetu a v práci. Jde sice o místa, kde najdete ženy ke konverzaci, ale je to ošidné. V baru může popíjet žena, která řeší vážné problémy, rozchod, ztrátu zaměstnání, depresi. Seznamovat se s opilou není nejlepší nápad. Internet je riskantní záležitost pro získávání žen. Chvíli trvá, než se dozvíte, zda dotyčná odpovídá svému profilu na sociálních sítích. V práci buďte opatrní. Pokud se vztah mezi vámi zhorší, může to způsobit nepříjemné pracovní napětí.

Zdvořilost a zájem táhne

Podařilo se vám hodit udičku a řeč příjemně plyne? Buďte sebevědomí, ale ne nafoukaní. Důležitá je řeč těla, která o vás napoví spoustu věcí. Mluvte jasně a stůjte rovně. Udržujte oční kontakt, když vedete konverzaci. Usmívejte se. Buďte přístupní. Nebuďte zaujatí svým telefonem nebo tím, co se děje kolem vás. Buďte uctiví. Otevřete jí dveře a vytáhněte židli, aby se mohla posadit. Říci prosím a děkuji jsou základní slušné způsoby. Neschopnost je ukázat není ani sexy, ani roztomilá. Zdvořilost ukazuje, že máte dobrou výchovu. To je pro mnoho žen atraktivní. Konverzujte obratně. Pokud zpíváte, lezete po skalách nebo mluvíte cizím jazykem, nenápadně ve správný okamžik se o tom zmiňte. Chcete-li mluvit o tom, že máte rád hudbu, zeptejte se jí na její hudební vkus. Pak okomentujte její odpověď z pohledu hudebníka. Když řekne, že má ráda určitou kapelu, poznamenejte, že jejich kytarista je skvělý a inspiroval vás, abyste se naučili hrát sami. Nevychloubejte se. Vyhněte se mluvení o penězích nebo o tom, s kolika dívkami jste se vyspal. To ji odradí. Buďte upřímní ve všem, co jí říkáte. Lhaní nepřináší žádné body. Jasně naznačte, co hledáte. Řekněte jí, jestli chcete vážný vztah, otevřený vztah nebo jenom zábavné rande. Nedávejte jí falešné naděje. Pokud hledáte jen flirt, dejte to najevo. Nebuďte sobečtí a nelámejte jí srdce a buďte připraveni i na to, že vás zklame.

Zdroje: wikiHow