Varování pro muže! Těmto typům žen by se měl každý muž vyhnout

Přidat na Seznam.cz

Seznamovací hra s sebou vždy nese riziko zlomeného srdce. Toto riziko však můžete snížit tím, že budete vědět, do jakých typů dívek byste se neměli hned od začátku zamilovat. Bolest, zlomené srdce, frustrace a osamělost jsou sice nevyhnutelné v každém vztahu, ale výběrem správné osoby můžete minimalizovat možnost, že se tyto negativní pocity objeví.

To vám z dlouhodobého hlediska ušetří spoustu problémů, trápení a zlomených srdcí. Dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, je znát typy dívek, do kterých byste se neměli zamilovat.

Je to však obtížné, protože někdy lidé neukážou svou pravou tvář hned. To znamená, že při seznamování je nejlepší být ve střehu a dávat si pozor na všechny hlavní červené vlajky, jakmile se objeví.

Materialistická dívka, která chce jen dárky

První na našem seznamu typů dívek, do kterých byste se neměli zamilovat, je materiální dívka. Pro ni je vaší úlohou v životě zasypávat ji dárky jako způsob, jak ji milovat. Koneckonců jde jen o peníze a předměty a o to, co jí můžete dát. Hned od začátku se bude ptát i na vaši práci a na to, kolik vyděláváte.

Zdá se, že její typ má pro muže, se kterými chodí, nějaké měřítko, a tím je váš roční plat. Když jí koupíte náhrdelník, bude hotové zlatíčko, ale nikdy k ní nechoďte s prázdnýma rukama, protože to bude ta nejchladnější čarodějnice, jakou kdy poznáte.

Krásné, ale hloupé

Je krásná, okouzlující a má skvělé tělo. Každý její centimetr je dokonalý, tedy až na její nízké IQ. I když si možná neudržela nic z toho, co ji učili ve škole, zdá se, že má doktorát z ložnice. Navíc se na vás chlapi dívají se závistí, když si spolu vyjdete.

Nicméně jen doufejte, že neotevře pusu, aby řekla svůj názor, protože v tu chvíli to s ní půjde z kopce. S těmito typy holek je možná skvělé být dočasně, ale domů za mámou si ji nepřivedete, pokud nechcete být svědkem katastrofy.

Sobecká žena, která si myslí, že se svět točí kolem ní

Myslí si, že se svět točí kolem ní, a tak má nárok na všechno, dokonce i na vaši lásku. Můžete obdivovat její sebevědomí a silnou vůli, ale pod tímto zevnějškem se skrývá sobectví a sebestřednost, které ji činí nesnesitelnou.

Buďte s ní ve vztahu a zjistíte, že jste neustále vyčerpaní, protože se snažíte udělat vše pro to, aby byla šťastná. To vše, zatímco ona si marnivě bere, co jí můžete dát, bez jakékoliv protislužby.

Žena s nízkým sebevědomím a neustále vás potřebuje, abyste jí zvyšovali sebevědomí

To je další z typů dívek, kterým byste neměli naletět. Muži i ženy mohou být bolestně nejistí, ale tento typ dívek to posouvá na zcela novou úroveň.

Bude o sobě mluvit negativně nebo hůř, o jiných lidech, jen aby se cítila dobře kvůli svým nedostatkům. Neustále bude lovit komplimenty a zcela věřit, že jí to potvrdí její sebeúctu.

Dramatická královna, se kterou není nikdy nic snadné

Je to ten typ, který z celého srdce věří, že se jí svět snaží dostat. Ale nenechte se zmást. Drama ji nepronásleduje jen tak, umí ho vyvolat úplně sama.

Jako by všichni a všechno bylo proti ní a ona byla vždycky obětí. Problém je v tom, že není schopná přiznat si své chyby a převzít odpovědnost za své činy. Brzy tato hra na obviňování pronikne i do vašeho vztahu a učiní ho až příliš toxickým.

Neurotický šílenec v ovládání

Lze ji považovat za perfekcionistku, která udržuje svůj svět v dokonalém stavu a očekává, že ostatní lidé budou stejní. Anebo má prostě co říct ke každé chybě, kterou na druhých lidech najde.

A nezastaví se u toho. Neustále si bude dobírat i vás, od toho, jak nosíte kravatu, až po to, jak se líbáte. Neustále vás bude shazovat, dokud její kritice nezačnete věřit.

Přilnavý člověk, který vás neustále potřebuje

Má několik dobrých a obdivuhodných vlastností. Nějakou dobu byste dokonce mohli uvažovat o tom, že ji vezmete k rodičům. Je to submisivní typ, vlastně až tak, že se nedokáže sama rozhodnout.

Na nějakou dobu se budete cítit dobře, protože vás to staví do pozice, kdy se můžete ve vztahu cítit skutečně jako muž. Tedy do té doby, než si uvědomíte, že ona je na vás ve všem závislá.

Jakmile si uvědomíte, že bez vás nedokáže žít svůj život, rychle zjistíte, že taková zátěž velmi rychle omrzí.

Dívka kromě vás flirtuje se všemi ostatními muži

Je okouzlující a svůdná, řekne a udělá vše, abyste ve zlomku vteřiny propadli jejímu kouzlu. Problém je, že stejnou hru hraje i s jinými muži, a to i ve vaší přítomnosti.

Pohrává si s vašimi city a jen mlhavě se zavazuje k něčemu víc než k nezávaznému vztahu, protože její zrak je stále upřen na jiné muže. Tato dívka je sice skvělá na úlety a známosti na jednu noc, ale pokud hledáte vážnější vztah, raději se jí vyhněte.

Zlatokopka

Nezaměňovat s materiální dívkou, zlatokopka se dostává na jinou úroveň. Skutečná zlatokopka je žena, která se při prvním pohledu na bohatství vrhne po příležitosti, aby si nějaký ten peníz přivlastnila. Nemusíte ji nutně přitahovat, udělá cokoli, aby ochutnala vaše bohatství.

Mezi indicie, které napovídají, že je zlatokopka, patří drahý vkus a nezájem o nic jiného než o to, co jí můžete koupit. Někdy může naznačit, že je v jakési finanční nouzi, aby využila vašeho smyslu pro rytířství a přiměla vás, abyste jí pomohli.

Feministka, která se naštve, když pro ni něco uděláte

Feminazi je militantní feministka, která se bude neúnavně snažit dokázat, že se ženami je třeba zacházet s absolutním respektem, bez jakýchkoli otázek. Samozřejmě, že má pravdu, ale posouvá to na úplně jinou úroveň. Jakékoli neomalené komentáře nebo poznámky o ženě si může vykládat jako neúctu, způsob, jak ji objektivizovat, nebo prostě jako otevřený sexismus. Většina vašich argumentů se bude točit kolem vašeho „uzavřeného pohledu na ženské pohlaví“.

U ní si musíte dávat pozor na všechno, co říkáte, aby si vaše slova nevyložila špatně.

Zdroj: lovepanky.com, redakčně upraveno